اقتصاد مقاومتی


همه میدانیم درشرایط کنونی هر عضوی از این جامعه به نوعی با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم میکند و اندک اند افرادی که نسبت به این مهم بی اهمیت و بی دغدغه باشند؛ و نیز همه به خوبی میدانیم که تنها راه علاج حل مشکلات اقتصادی ایران، نگاه و بهره برداری صحیح از ظرفیت های داخلی کشور و اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی است. در همین رابطه مدیران شرکت راه روشن دست بکار شده اند و بر اساس سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی که در سال ۱۳۹۲ از سوی رهبر معظم انقلاب ابلاغ گردید، طرحی اجرایی بنام کالای ایرانی تدوین نموده و اکنون در حال ایجاد بسترهای لازم جهت اجرای این طرح راهبردی میباشند.

درباره پویش مرمی کالای ایرانی بیشتر بدانید . . .

پویش مردمی کالای ایرانی با هدف حمایت مردمی از تولید ملی و کالای ایرانی به همت و تلاش شرکت راه روشن در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل؛ راه اندازی گردید. این پویش، حلقه گمشده اقتصاد ایران است و در این طرح میکوشیم تا ضمن ایجاد ارتباط مورد نیاز بین سه گروه مخاطب اقتصاد مردمی، یعنی تولید کنندگان، مصرف کنندگان و صاحبان سرمایه و نیز همپوشانی در فعالیت و انجام تعهدات هر گروه، قدمی هرچند کوچک اما موثر در راستای اجرای اقتصاد مقاومتی و سربلندی روز افزون ایران اسلامی مان برداریم.

ورود به وبسایت پویش مردمی کالای ایرانی

امام خامنه ای: کلید حل مشکلات کشور، بهره برداری خردمندانه از امکانات داخلی و ظرفیت درون زای کشور است. امیدمان را به بیرون از ظرفیت داخلی کشور ندوزیم.